P.U.H. Himalai cena od 14zł/mkw!!

Oferujemy profesjonalne malowanie dachów nowoczesnym, ekologicznym systemem prac:

  • mycie wysokociśnieniowe i odtłuszczanie dachu– zabieg ma na celu pozbycie się tłustego filtru powstającego na dachach wskutek zanieczyszczeń powietrza, który bardzo osłabia przywieralność farby do powierzchni, oraz oczyszczenie starej powłoki z brudu i łuszczącej się farby
  •  zaprawkowe lub całkowite malowanie antykorozyjną farbą podkładową– w zależności od stopnia korozji dachu stosujemy zaprawki (małe ogniska rdzy) lub całkowite malowanie (w przypadku renowacji starych, zaniedbanych dachów), zatrzymujące rozwój ognisk korozji
  • jedno- lub dwukrotne malowanie farbą nawierzchniową– w zależności od stanu dachu i oczekiwań klientów stosujemy jedno lub dwukrotne malowanie farbą antykorozyjną nawierzchniową zabezpieczającą dach przed wpływem czynników atmosferycznych oraz nadającą dachowi efekt dekoracyjny.

Do malowania korzystamy z profesjonalnego agregatu malarskiego Komatz GTech6000, którego wykorzystanie zapewnia wysoką szczelność powłok i dużą sprawność w wykonywaniu zleceń. W zależności od potrzeb klienta oferujemy szereg rozwiązań technologicznych takich firma jak Aksil, Jotun i Roko.

Regularnie zabezpieczany dach będzie Ci służył wiele lat. Pamiętaj, że łuszcząca się farba jest już oznaką końca trwałości poprzedniego zabezpieczenia i może się wiązać z początkiem korozji, a w dalszej perspektywie koniecznością wymiany dachu.

 

krasne efekt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości